TEAMS SCHEDULE

Biddeford
Waterhouse Field

Bonny Eagle
Bus Garage Fields

Brunswick
Crimmins Field

Cheverus
Shea Field

Edward Little I
High School Field

Edward Little II
High School Field

Erskine
Erskine Academy Practice Field

Freeport
High School Field

Gardiner
Gardiner Area High School

Gorham I
Middle School Field

Gorham II
Middle School Field

Gray/New Gloucester
Middle School Field

Greely
Twin Brooks Field

Kennebunk I
Kennebunk High School

Kennebunk II
High School Field

Lake Region
Kansas Road Field

Leavitt
Turner Primary School

Lewiston I
High School Field

Lewiston II
High School Field

Monmouth
Monmouth Academy

Morse
McMann Field

Mount Ararat I
High School Field

Mount Ararat II
High School Field

Poland I
Poland Regional High (Route 11)

Poland II
Middle School Field

Sacopee Valley
Middle School Field

Saint Dominic
Gendron Field

Sanford
Sanford High School Stadium Field

Scarborough I
High School Field

Scarborough II
High School Field

Thornton
Hill Stadium

Windham
High School (The Bowl)

Yarmouth
High School Field

York
York High School (Lower Field)

07/25/2024
Gray/New Gloucester at Scarborough II 5:00 PM
Poland II at Lewiston II 5:30 PM
Bonny Eagle at Poland I 6:00 PM
Cheverus at Freeport 6:00 PM
Gardiner at Greely 6:00 PM
Kennebunk I at Biddeford 6:00 PM
Kennebunk II at York 6:00 PM
Monmouth at Morse 6:00 PM
Thornton at Sanford 6:00 PM
Windham at Mount Ararat I 6:00 PM
Yarmouth at Erskine 6:00 PM
Saint Dominic at Mount Ararat II 6:15 PM
Edward Little I at Scarborough I 6:30 PM
Gorham I at Lewiston I 7:00 PM

07/30/2024
Windham at Lewiston I 5:30 PM
Edward Little II at Poland II 6:00 PM
Erskine at Morse 6:00 PM
Freeport at Leavitt 6:00 PM
Greely at Monmouth 6:00 PM
Kennebunk I at Sacopee Valley 6:00 PM
Kennebunk II at Brunswick 6:00 PM
Mount Ararat I at Gray/New Gloucester 6:00 PM
Mount Ararat II at Gardiner 6:00 PM
Scarborough I at Yarmouth 6:00 PM
York at Bonny Eagle 6:00 PM
Poland I at Gorham II 6:30 PM
Scarborough II at Lewiston II 7:00 PM

08/01/2024
Biddeford at Scarborough II 5:00 PM
Bonny Eagle at Thornton 6:00 PM
Edward Little I at Windham 6:00 PM
Gardiner at Saint Dominic 6:00 PM
Gray/New Gloucester at Erskine 6:00 PM
Kennebunk I at Cheverus 6:00 PM
Lake Region at Kennebunk II 6:00 PM
Lewiston I at Greely 6:00 PM
Lewiston II at Poland I 6:00 PM
Morse at Mount Ararat II 6:00 PM
Mount Ararat I at Freeport 6:00 PM
Poland II at Monmouth 6:00 PM
Yarmouth at Gorham I 6:30 PM
York at Scarborough I 6:30 PM